Novinky Craft Team Running

Unikátní týmový závod, kde nevítězí pouze výkon, ale i správně zvolená strategie a efektivní komunikace. Závod, který je nejen plný napětí a adrenalinu, ale i zábavy.

Craft Team Running Cup 2018 - Plzeň

Poměřit se s olympijskými vítězi z letních i zimních her nabízí nedělní (15. 7.) Craft Team Running v Plzni. Týmový půlmaraton poběží pětibojař David Svoboda i lyžařka Kateřina Neumannová ve společném dresu v postindustriálních kulisách Depa 2015.

Bývalá vozovna městských dopravních podniků ožila otevřenými tvůrčími prostory, ateliéry, konferenčními sály, divadlem i skvělou kavárnou. Probíhá zde plno akcí, festivalů i rodinných setkání. Teď tedy běžecká korida!

Druhý díl Českého poháru v týmovém běhu navazuje na úspěšnou květnovou premiéru v Praze 5 v okolí Portheimky. Tam jejich Hvězdná štafeta ještě s bývalým triatlonovým a plaveckým reprezentantem Martinem Dvořákem a moderátorem a zdatným účastníkem extrémních závodů Petrem Vágnerem skončila osmá. Ze 42 týmů byl nejlepší Craft Team Super v čase 1:03:58.

Nyní zve Plzeň, nová trasa, ale stejná pravidla. Půlmaratonská distanc je rozdělena na šestnáct úseků, každý ze čtyř členů týmu musí běžet aspoň dva. Kdy a jak, to je na něm, resp. vedení v průběhu závodu. V depu se předává čip, atmosféru v epicentru burcuje nejen rychlý a dobře sledovatelný vývoj závodu, ale i rozjetý DJ.

Taktika a strategie? Důkladný koučink a správné střídání? Možná víc než čistá výkonnost. Ano, může platit i v běhu. A přinést dosud nevídané běžecké zážitky.

„Proběhnete se a zažijete zábavu s kamarády,“ láká olympijský vítěz v pětiboji z Londýna 2012, David Svoboda, patron série, jeden z pořadatelů, ale hlavně přímých účastníků. Ideální možnost také pro utužení byznys vztahů, pro firemní týmy je připravena navíc širší nabídka služeb i možnosti prezentace. Anebo jen jednoduše neobvyklý závod či příprava na další už „jen“ individuální podniky.

Přihlásit se v plzeňském Depu 2015 můžete ještě na místě, startuje se ve 14 hodin. Předtím ve 13.45 se koná ještě Family Run, kde rodič běží 700 a potomek 300 metrů. Po vyhlášení výsledků vypukne after party.

Craft Team Running zavítá po Praze 5 a Plzni na Lipno do maríny (25. 8.) a vrátí se opět do Prahy 4 na Kavčí hory (23. 9.). Vše atraktivní, rušná a prostorná místa. Tři nejlepší výsledky ze čtyř se započítají do Českého poháru týmových běhů.

Fotogalerie

Craft Team Running

Praha 4, park na Pankráci

sobota 14. 9. 2024

více informací o závodu

Doprovodný "Family Run-Just for fun"

Běží se na trati 400 m. Dítě 1 okruh, dospělý 2 okruhy.

…a spousta další zábavy a skvělé hudby

Partneři

Craft
Mattoni
Aktivtono
Subaru
Praha 4
Čtyřka sportuje
B4
Gravity Solution
ICT group
Milan Jansa
Jazupo
KLIMAcomfort Service
MDK Energy
Nextar
NWS
Brukov
Smart Bees
Ťip Ťop Group