Novinky Craft Team Running

Unikátní týmový závod, kde nevítězí pouze výkon, ale i správně zvolená strategie a efektivní komunikace. Závod, který je nejen plný napětí a adrenalinu, ale i zábavy.

Craft Team Running Cup 2018 - Plzeň

Poměřit se s olympijskými vítězi z letních i zimních her nabízí nedělní (15. 7.) Craft Team Running v Plzni. Týmový půlmaraton poběží pětibojař David Svoboda i lyžařka Kateřina Neumannová ve společném dresu v postindustriálních kulisách Depa 2015.

Bývalá vozovna městských dopravních podniků ožila otevřenými tvůrčími prostory, ateliéry, konferenčními sály, divadlem i skvělou kavárnou. Probíhá zde plno akcí, festivalů i rodinných setkání. Teď tedy běžecká korida!

Druhý díl Českého poháru v týmovém běhu navazuje na úspěšnou květnovou premiéru v Praze 5 v okolí Portheimky. Tam jejich Hvězdná štafeta ještě s bývalým triatlonovým a plaveckým reprezentantem Martinem Dvořákem a moderátorem a zdatným účastníkem extrémních závodů Petrem Vágnerem skončila osmá. Ze 42 týmů byl nejlepší Craft Team Super v čase 1:03:58.

Nyní zve Plzeň, nová trasa, ale stejná pravidla. Půlmaratonská distanc je rozdělena na šestnáct úseků, každý ze čtyř členů týmu musí běžet aspoň dva. Kdy a jak, to je na něm, resp. vedení v průběhu závodu. V depu se předává čip, atmosféru v epicentru burcuje nejen rychlý a dobře sledovatelný vývoj závodu, ale i rozjetý DJ.

Taktika a strategie? Důkladný koučink a správné střídání? Možná víc než čistá výkonnost. Ano, může platit i v běhu. A přinést dosud nevídané běžecké zážitky.

„Proběhnete se a zažijete zábavu s kamarády,“ láká olympijský vítěz v pětiboji z Londýna 2012, David Svoboda, patron série, jeden z pořadatelů, ale hlavně přímých účastníků. Ideální možnost také pro utužení byznys vztahů, pro firemní týmy je připravena navíc širší nabídka služeb i možnosti prezentace. Anebo jen jednoduše neobvyklý závod či příprava na další už „jen“ individuální podniky.

Přihlásit se v plzeňském Depu 2015 můžete ještě na místě, startuje se ve 14 hodin. Předtím ve 13.45 se koná ještě Family Run, kde rodič běží 700 a potomek 300 metrů. Po vyhlášení výsledků vypukne after party.

Craft Team Running zavítá po Praze 5 a Plzni na Lipno do maríny (25. 8.) a vrátí se opět do Prahy 4 na Kavčí hory (23. 9.). Vše atraktivní, rušná a prostorná místa. Tři nejlepší výsledky ze čtyř se započítají do Českého poháru týmových běhů.

Fotogalerie

Craft Team Running

Praha 5, Portheimka

středa 8. 5. 2019

výsledky fotogalerie

Craft Team Running

Plzeň, Škoda sport park

sobota 1. 6. 2019

výsledky fotogalerie

Craft Team Running

Lipno nad Vltavou, marina

sobota 24. 8. 2019

výsledky fotogalerie

Craft Team Running

Zlín, Sad Svobody

neděle 8. 9. 2019

výsledky fotogalerie

Craft Team Running

Praha 4, park na Pankráci

sobota 21. 9. 2019

výsledky fotogalerie

Doprovodný "Family Run-Just for fun"

Běží se na trati 400 m. Dítě 1 okruh, dospělý 2 okruhy.

…a spousta další zábavy a skvělé hudby

Partneři

Craft
Mattoni
Gatorade
Český Běh
RUN
Subaru
Praha 5
Guru