Novinky Craft Team Running

Unikátní týmový závod, kde nevítězí pouze výkon, ale i správně zvolená strategie a efektivní komunikace. Závod, který je nejen plný napětí a adrenalinu, ale i zábavy.

Team Running se vrací hned natřikrát ještě koncem léta

Možná jste se ještě tak úplně nerozběhali po časech covidového temna. Možná čekáte právě na tuhle závodní šanci. Možná zrovna Team Running je tady ideálně pro vás. Kalendář zní jasně: 20. srpna na Lipně, 10. září v Praze 10 v Malešicích a 17. září v Praze 4 na Pankráci.

Seriál závodů v pohodové atmosféře, kde se potkávají na trati (a v depu) mistři světa i s třeba prostorově výraznějšími nadšenci má za sebou už čtyřletou tradici v Praze, Plzni nebo ve Zlíně. A znovu se oživuje. „Máme jich za sebou už několik velice vydařených, ukazuje se, že štafetové závody mají stále větší potenciál. Kde zažijete týmového ducha v takhle individuálním sportu? Chceme se snažit rozběhat i ty, kteří se sami na velký závod třeba ještě necítí, utužit party lidí, co si spolu chodí zaběhat, anebo dát společný závodní pocit dětem s rodiči,“ říká Martin Dvořák, ředitel seriálu.

Kdo snad ještě nezná, připomeňme si pravidla: Půlmaratonská trať (21, 094 km) se tu běží na necelém mílovém okruhu. Čtyřčlenné družstvo, ať už mužské, ženské nebo mix (2+2), může libovolně střídat své lidi na jednotlivých šestnácti úsecích. Jen si to představte: váš nejlepší běžec získá náskok, ale druhý a třetí začnou ztrácet. Nasadíte ho raději ještě víckrát, nebo vsadíte na jeho méně, ale rychleji zaběhnutých úseků? A dokážete ho přesvědčit, už znaveného, ještě do posledního kola, aby se vydal do mrtva? Anebo naopak vyrazí co nejlíp hned zpočátku a pak bude věřit, že jeho spoluběžci udrží náskok? A najmete si „neběžícího“ kouče, nebo to zvládne rozhodnout kapitán na trati? Nabízí se tolik variant!

V depu i podél trati to vře, náladu šponují dýdžejové… Nejlepší formace dvojčat Svobodových vedená olympijským vítězem v pětiboji Davidem dokázala před třemi lety na smíchovské Portheimce zdolat trať rychleji než aktuální světový rekordman Jacob Kiplimo (54:14 versus loňských 57:31).

V lipenské maríně bývá Team Running součástí bohatého programu Lipno Sport Festu, grády tu přidávají rozjeté partičky z dračích lodí. Opět tu bude Kateřina Neumannová a objevit by se měl i Jaromír Jágr. Desetikilometrová trať je „doběhnutelná“ opravdu pro všechny, ale nechybí ani Family Run pro dvojice rodič-dítě (700 + 300 metrů). V Praze se pak v září na obou místech, v Malešickém parku i v parku pod mrakodrapy na Pankráci běží celý půlmaraton. Family Run si můžete přidat klidně jako rozcvičku. Ideální možnost také pro utužení rodinných nebo byznys vztahů, pro firemní týmy je připravena navíc širší nabídka služeb i možnosti prezentace.

Craft Team Running

Praha 4, park na Pankráci

sobota 14. 9. 2024

více informací o závodu

Doprovodný "Family Run-Just for fun"

Běží se na trati 400 m. Dítě 1 okruh, dospělý 2 okruhy.

…a spousta další zábavy a skvělé hudby

Partneři

Craft
Mattoni
Aktivtono
Subaru
Praha 4
Čtyřka sportuje
B4
Gravity Solution
ICT group
Milan Jansa
Jazupo
KLIMAcomfort Service
MDK Energy
Nextar
NWS
Brukov
Smart Bees
Ťip Ťop Group